Çöp Torbaları

Çöp torbası nedir? Neden önemlidir?

Gerek ev içinde, gerekse ev dışı ortamlarda kısaca insan hayatının olduğu her alanda tüketim faaliyetleri sonucu biriken atıkların toplanması ve atılması için gerekli en önemli destekleyici çöp torbalarıdır. Başta tıbbi atıklar olmak üzere ev veya ev dışı ortamlarda oluşan atıklar ve çöplerimiz için en doğru ürünü kullanmamız gerekir. Çöp torbası kullanımlarında sıklıkla karşımıza çıkan şikayetler, doğru ürünün kullanılmaması sonucu yaşanan aksaklıklardır. 

Çöp torbaları sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Bu sayede çöpler içinde oluşan bakterilerin çöp kovasıyla temasını keser, çöplerin etrafa dağılmasını önler ve kötü kokuları engeller.

Novita Plastik olarak, ürün portföyümüzde ki çeşitlilik ve kalitesi yüksek alternatiflerimiz ile en doğru ürünü kullanımınıza sunuyoruz. Hayatınızın Her Noktasında Biz Varız… sloganı ile, müşteri memnuniyeti politikamızı ve kalite güvence anlayışımızı, insan yaşamının olduğu her alanın daha kaliteli ve sağlıklı olmasına yönelik çalışmalarımızın vaadi olarak görüyor ve her zaman daha ileriyi hedefliyoruz. 

 

                                              

                                

                                                                        Markalarımız