Lateks Muayene Eldivenleri Pudralı

Beden Ölçüleri : L - M - S

Muayene eldivenleri içinde en çok kullanılan gruptur. Lateksten (doğal sıvı kauçuktan) imal edilmiştir. Hem pudralı olması hem de her iki ele de uyumlu olması sebebiyle giyimi kolaydır. Yumuşaklığı ve esnekliği sayesinde kullananın eline uyumu üst seviyededir. Parmak uçlarında fazla his kaybına sebep olmaz. Ayrıca tek kullanımlık oldukları için hastane ve diğer sağlık kuruluşlarında hastadan personele, personelden de hastaya elle bulaşması muhtemel mikrop, virüs vs. engellemek için, gıda üretim yerlerinde gıdaya temas eden elemanların ellerinden geçebilecek hastalık, mikrop, kir vs. her türlü zararlı maddenin önlenmesinde ve diğer hijyen ve hassaslık gerektiren aktivitelerde çok pratik ve ucuz bir alternatif sunarlar.

 

 

Nitril Muayene Eldiveni Mavi

Beden Ölçüleri : L - M - S

Non-steril ve tek kullanımlıktır. Sentetik nitrilden imal edilmiştir. Her iki ele de uyumludur.  Açık mavi renklidir. Doğal lateks ve pudra içermez, Tip I alerji riskini en aza indirir. Dolayısıyla, alerjik bünyeler için idealdir. Yumuşak ve elastik yapısı, üstün kavrama özelliği sağlamaktadır. Mikro dokulu, pütürlü parmak uçları sayesinde her türlü medikal cihazın rahatlıkla kavranmasını sağlayarak elden kaymasını önler. SGS tarafından onaylanmış, gıdaya dokunma belgesi mevcuttur. İç yüzeyi polimer kaplıdır, ele rahatlıkla giyilir. Tüm medikal işlemlerde ve muayenelerde, potansiyel enfeksiyon yapabilecek veya bulaşıcı olabilecek maddelere karşı üstün koruma sağlar. Bariyer koruma ve hassasiyet gereken tüm işlemler için uygundur. EN 455 1-2 standartlarına uygundur. 93/42/EEC Avrupa Birliği Medikal Cihaz Yönergesi uyarınca Class I olarak sınıflandırılmıştır. 89/686/EEC Avrupa Birliği Kişisel Koruyucu Ekipmanlar Yönergesi uyarınca Class III olarak sınıflandırılmıştır. EN 388-3:2003 mekanik risklere karşı test edilmiştir ve sonuçları belgelendirilmiştir. EN 374-2:2003 ve EN 374-3:2003 kimyasal ve mikro-organizmalara karşı test edilmiştir ve sonuçları belgelendirilmiştir.

 

Nitril Eldiven Pudrasız Siyah

Beden Ölçüleri : L - M - S

Hastane, veteriner, kozmetik vb. sektörlerde sıklıkla kullanılan muayene eldiveni her türlü hijyen ve koruma gerektiren işlerde kullanım için idealdir. Lateks eldivenlere göre çok daha zor şartlara uzun süre dayanıklılık gösterir. Lateks içermemektedir.

 

 

 

Muayene Masa Örtüsü

Muayene Masa örtüleri, özel bir dokuya sahip olup, çift katlı %100 selülozdan üretilmiştir. Muayene Masa örtüsü medikal ortamlarda yüzeyle teması engelleyerek çapraz bulaşma riskini azaltır, hijyen sağlar. Muayene masa örtüsü genellikle hastane ve sağlık kuruluşlarında kullanılır.

Koli İçi 6 Adettir.

 

 

Akordeon Bone

Akordeon bone mutfakta ve hijyenik ortamlarda saçların kapanması için kullanılır.

Nonwoven kumaş  Antiallerjiktir, Hava geçirgendir,  Beyaz renktedir.

Paket İçi 100 Adettir.

 

 

 

Tek Kullanımlık Steril Bez Maske 

Non voven kumaştan üretilmiştir. Gipe lastik kullanılmıştır. Tek kullanımlıktır. Hijyenik ve hipoalerjeniktir. Esnek ve yumuşak olması ile yüze tam uyum sağlar. Tüylenmez, 2 katlı 2 körüklüdür. Tel maşa sayesinde burun kısmına sabitlenebilme özelliği vardır.

Paket İçi 100 Adettir.

 

 

Ribanalı Bez Kolluk

Bez Kolluk, hijyen gerektiren durumlarda ve yiyeceklerin giysilere temas etmesinin istenmediği anlarda kullanılan pratik ürünlerdir.

Paket İçi 100 Adettir.

 

 

 

Galoş 1000'li Paket

Galoş dış mekanlardan iç mekanlara girişte, ayakkabıların üstüne geçirilerek hijyenik koruma sağlar. Tek kullanımlıktır. Standart beden, her ayak için uygundur. Hijyen gerektiren her ortamda kullanılabilir.

Paket İçi 1000 Adettir.